Ben mi? Burada mı? Ne mi yapıyorum?

Gelin Anlatayım ((: 



Professor Noboru Hidano, Tokyo Institute of Technology ... 
Dersin adı "Social Engineering"
Süre: Sadece "9" gün (:
Başlangıcında; 
-"Social Engineering" mi o da ne ben hiç hoşlanmam ki benim alanım hiç değil ki.. diyerek aldığım ders bitişiyle; 
-"Social Engineering" mi bu "9" gün ne çok şey katmış meğer dedirtti... 

Ben burada bilip bilmeden "yok canım bir kere bir derse gireyim sarmazsa almam dediğim derslere girip sadece 9 gün bile olsa çok şey öğrendiğimi fark ederek iyi ki ilk gün derse girmişim diyorum" ((:
Hmm derste mi ne mi öğrendim? Mutluluğun matematiksel tarifini :P ama önemli olan o değil harika bir Profesör'ü daha tanımış oldum...

Süper nazik Hayato-san Nihan-san olarak çağırılışımı hiç unutmayacağım ((:
NOT: ("san" Japonca'da  saygı belirtmek için kullanılıyor.Fakat biraz karışık bir durum anlamaya çalıştım ama pek başarılı olduğumu söyleyemeyeceğim ((: Şöyle ki; aslında saygı belirtiyor ve formal bir kullanımı var fakat arkadaşlarınla konuşurken de kullanabileceğin de bir yapısı var.. Burayı size bırakıyorum işin içinden siz çıkın ((:)

Farklı kültürlerden oluşan sınıfımızın uluslararası düzenlediği yemekle son bulan bu süper zevkli dersten geriye hafızada kalanlar işte bunlar (:

Bu arada merak edenlere sınıfımdan birkaç iyi adam ve Noboru-san ((:
Arigatou-gozaimashita... 


P.S: Special thanks to Xela ((:

Yorumlar

  1. ben ve sınıfta erkekler arasında beni koydu? Ben maço, daha erkeksi duyuyorum. Türk kız işini yap!
    Türü Japon dönersek, bunun sonunda kendi ders takip başarısız olduğunu büyük bir yazık oldu. Onun felsefe dersleri hatırlattı dersler teorik kısmı. Yerine teknik kısmına saçları almak oldu.Şimdi blogunuza, Nihan, bir tebrik ve bir sonraki takipçisi sürücü değilim!

    YanıtlaSil
  2. come on Rocco write in an English don't use google translation heheh this paragraph does not make much sense ((: but anyway thanks for your comment.. and please write this comment in English in away that I can understand (:

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar